Sistem Bakım & Onarım

Masaüstü ve Sunucu Bakım Hizmetleri kapsamında geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Intel tabanlı Kişisel Bilgisayarlar, Sunucular, Çevre Birimleri için bakım, onarım, danışmanlık, yazılım desteği  ve ilgili konulardaki projelerin yürütülmesi; Müşterilerin bilgi işlem bölümlerinde görevlendirilmek üzere teknisyen/mühendis outsourcing hizmetleri; IBM, HP, Canon, Lexmark, SonyVaio, SUN  firmaların yetkili servisi; Microsoft firmasının her türlü çözüm ortağı hizmetleri bu kapsamda verilen hizmetlerimizin bazılarıdır.

KRİTİK UYGULAMALAR VE SERTİFİKASYON

Back Office hizmetleri, Kurumsal BT yönetimi, felaket senaryoları için  acil durum projeleri, yedekleme, güvenlik ve yönetim çözümleri için sistem entegrasyonlarının projelendirilmesi, uygulanması ve gerekli danışmanlık hizmetlerinin verilmesi müşterilerimizin taleplerine göre tek bir proje yada bir bütün paket halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm bu uygulamalar müşterilerimiz açısından çok kritik ve stratejik önem taşıyan uygulamalar olup ilgili alanlarda üst düzey uzmanlıklar gerektirmektedir. Metrosoft Teknoloji  tüm bu uygulama ve entegrasyon hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile sağlamakta ve bu konudaki tüm kaynaklarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına çözüm bulabilmek için, Türkiye'ye yayılmış olan servis ağımızda, eğitimli ve ilgili Compaq ve HP sertifikalarına sahip (MCSE, MCSA, MCDBA, MCITP, MCTS, MCP, Hp ASE, Hp AIS, Hp APS, Comptia Server+, Comptia A+, vb. gibi sertifikalar) teknik personelimiz, tüm lojistik imkanları ile hazır bulunmaktadırlar
 

.

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA GÖRE GENİŞLEYEN HİZMET SEVİYESİ

Metrosoft Teknoloji , Müşterilerimiz için gereksinimlerine göre çözümler üretip, bu çözümleri en kısa zamanda ve en ekonomik biçimde uygulamaktadır.

 

Top