Bilgisayar/İş istasyonu

Metrosoft Bilgisayar, Büyük ve Orta boy sistemler için Türkiye’nin sektörlerinde lider ve öncü kurumsal firmalarının, askeri ve sivil kamu kuruluşlarının kritik iş süreçlerini yönettikleri  bilgi işlem sistemlerinin merkezi ve dağıtık yapıdaki bakım onarım, destek ve danışmaklık hizmetlerini başarıyla sunan Türkiye’nin en önde gelen teknoloji şirketlerinden birisidir.

Hizmetlerimiz

Bilişim  sektörününün dünyanın lider  markalarının sunucularına, işletim sistemlerine ve uygulama yazımlarına  marka bağımzsız olarak Türkiye genelinde 7 gün 24 saat hizmetlerini üçüncü parti bakım  veya garanti çözüm ortağı kapsamında   eğitimli uzman kadrosuyla  verilmektedir.

Metrosoft Bilgisayar Türkiye’de temsilcisi olduğu depolama, yedekleme, yüksek teknoloji kesintisizlik uygulamalarını müşterilerinin iş süreçleri güvenliğini ve performansını arttırmak  için uzun yıllardan beri deneyimli birikimi ile sunmaktadır. 

MS,Unix, Linux işletim sistemlerinin marka bağımsız sunucular üzerindeki uygulamalarında müşterilerine danışmanlık ve uygulama destek  hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin iş süreçlerinde bilişim ihtiyaçlarını önceden tespit ederek müşterilerimize en yeni ve uygun çözümleri sunmak için, sektörel gelişmeleri izleyen personeli ile düzenli eğitimlerle destek vermektedir.

Top